autobus 78 | ||||
---|---|---|---|---|
linka | čas | zastávky | zóna | |
78 | odjezd 17.15 | Židenice, nádraží | 100 | |
❘ | 17.18 | Stará osada | 100 | |
❘ | ❘ | Gajdošova | z 100 | |
❘ | 17.21 | Dělnický dům | 100 | |
❘ | × 17.22 | Juliánov | z 100 | |
❘ | × 17.23 | Malá Klajdovka | z 101 | |
❘ | × 17.24 | Čejkovická | z 101 | |
❘ | × 17.25 | Bořetická | z 101 | |
❘ | × 17.26 | Mutěnická | z 101 | |
❘ | × 17.27 | Pálavské náměstí | x 101 | |
❘ | 17.28 | Bzenecká | 101 | |
❘ | × 17.29 | Mikulovská | z 101 | |
❘ | × 17.30 | Strnadova | z 101 | |
❘ | × 17.31 | Elplova | x 101 | |
❘ | × 17.32 | Horníkova | x 101 | |
❘ | × 17.33 | Podbělová | x 101 | |
❘ | × 17.34 | Molákova | z 101 | |
❘ | 17.36 | Jírova | 101 | |
❘ | × 17.37 | Náměstí Karla IV. | x 101 | |
❘ | × 17.38 | Karolíny Světlé | z 101 | |
❘ | × 17.39 | Muzeum dopravy | z 101 | |
❘ | × 17.40 | Letecká | z 101 | |
❘ | × 17.40 | Holzova | z 101 | |
❘ | × 17.42 | Malečkova | z 101 | |
❘ | × 17.43 | Slatina, rozcestí | z 101 | |
❘ | × 17.45 | Krejčího | z 101 | |
❘ | × 17.45 | Přemyslovo náměstí | x 101 | |
❘ | × 17.46 | Křehlíkova | z 101 | |
❘ | × 17.48 | Řípská | z 101 | |
❘ | × 17.49 | Areál Slatina | z 101 | |
❘ | × 17.50 | Za Křížem | z 101 | |
❘ | × 17.52 | Hanácká (u kostela) | x 101 | |
❘ | × 17.53 | Chrlická | z 101 | |
❘ | × 17.54 | U Viaduktu | z 101 | |
❘ | × 17.55 | Chrlické náměstí | x 101 | |
❘ | × 17.56 | Šromova | z 101 | |
❘ | × 17.57 | Zámecká | z 101 | |
❘ | × 17.59 | Modřice, Decathlon | z 510 | |
❘ | × 18.00 | Modřice, XXXLutz | z 510 | |
❘ | příjezd 18.05 | Modřice, Olympia | 510 | |
Jede v nepracovních dnech Vozidlo: nízkopodlažní autobus, kloubLF, obsaditelnost 150 osob. Dopravce: Dopravní podnik města Brna, kurz 07817. |
www.jrbrno.cz 29.04.2024 20.52 Toto nejsou oficiální stránky dopravců. @