tramvaj 11 | ||||
---|---|---|---|---|
linka | čas | zastávky | zóna | |
11 | odjezd 11.58 | Lesná, Čertova rokle | 101 | |
❘ | 11.59 | Halasovo náměstí | 101 | |
❘ | 12.00 | Fügnerova | x 100 | |
❘ | 12.01 | Bieblova | x 100 | |
❘ | 12.02 | Lesnická | x 100 | |
❘ | 12.03 | Zemědělská (Lesnická) | x 100 | |
❘ | × 12.04 | Tomanova | z 100 | |
❘ | 12.05 | Jugoslávská (◂ ▸ Lesná) | 100 | |
❘ | 12.07 | Dětská nemocnice | 100 | |
❘ | 12.08 | Náměstí 28. října | 100 | |
❘ | 12.10 | Moravské náměstí (◂ ▸ Černá Pole) | 100 | |
❘ | 12.12 | Česká (Joštova) | 100 | |
❘ | 12.15 | Šilingrovo náměstí (Pekařská) | 100 | |
❘ | 12.16 | Nemocnice u svaté Anny | x 100 | |
❘ | příjezd 12.19 | Mendlovo náměstí (tram smyčka) | 100 | |
Jede v pracovních dnech v období školní výuky Vozidlo: nízkopodlažní tramvaj, Anitra/LF2, obsaditelnost 160 osob. Dopravce: Dopravní podnik města Brna, kurz 01101. |
www.jrbrno.cz 29.03.2024 01.20 Toto nejsou oficiální stránky dopravců. @