autobus 57 | ||||
---|---|---|---|---|
linka | čas | zastávky | zóna | |
57 | odjezd 16.14 | Útěchov | z 101 | |
❘ | × 16.14 | Rozcestí | z 101 | |
❘ | × 16.16 | U Buku | z 101 | |
❘ | × 16.17 | U Jezírka | z 101 | |
❘ | × 16.18 | Lesní školka | z 101 | |
❘ | × 16.19 | Malinová | z 101 | |
❘ | 16.21 | Klarisky | x 101 | |
❘ | × 16.21 | Rozárka | z 101 | |
❘ | × 16.22 | Štěpánkova | z 101 | |
❘ | × 16.23 | Panská lícha | z 101 | |
❘ | × 16.24 | U Rozvodny | z 101 | |
❘ | × 16.25 | Kupkova | z 101 | |
❘ | 16.27 | Haškova | 101 | |
❘ | 16.28 | Loosova | x 101 | |
❘ | × 16.29 | Fillova | z 101 | |
❘ | 16.30 | Slavíčkova | x 101 | |
❘ | 16.31 | Halasovo náměstí | 101 | |
❘ | ❘ | Poliklinika Lesná | x 101 | |
❘ | ❘ | Lesná, nádraží | x 101 | |
❘ | 16.34 | Štefánikova čtvrť | 100 | |
❘ | 16.36 | Merhautova | x 100 | |
❘ | 16.38 | Tomkovo náměstí (Provazníkova) | 100 | |
❘ | × 16.40 | Židenice, kasárna | z 100 | |
❘ | × 16.42 | Údolíček | z 100 | |
❘ | × 16.42 | Akátky | z 100 | |
❘ | × 16.44 | Vlčnovská | z 101 | |
❘ | × 16.45 | Prušánecká | z 101 | |
❘ | 16.47 | Bzenecká | 101 | |
❘ | příjezd 16.48 | Vinohrady, Pálavské náměstí | x 101 | |
Jede v pracovních dnech v období školní výuky Vozidlo: nízkopodlažní autobus, soloLF, obsaditelnost 100 osob. Dopravce: Dopravní podnik města Brna, kurz 05729. |
www.jrbrno.cz 18.04.2024 12.37 Toto nejsou oficiální stránky dopravců. @