autobus 43 | ||||
---|---|---|---|---|
linka | čas | zastávky | zóna | |
43 | odjezd 17.15 | Královo Pole, nádraží (pod mostem) | 101 | |
❘ | × 17.17 | Mojmírovo náměstí | z 101 | |
❘ | × 17.19 | Högrova | z 101 | |
❘ | × 17.20 | Moskalykova | z 101 | |
❘ | × 17.21 | Sadová | z 101 | |
❘ | × 17.22 | Hamerláky | z 101 | |
❘ | × 17.23 | Myslivecký stadion | z 101 | |
❘ | × 17.24 | Útěchovská | z 101 | |
❘ | × 17.25 | Dohnalova | z 101 | |
❘ | × 17.25 | Na Kovárně | z 101 | |
❘ | × 17.27 | Rozárka | z 101 | |
❘ | příjezd 17.28 | Soběšice, Klarisky (smyčka) | 101 | |
Jede v pracovních dnech v období školních prázdnin Vozidlo: nízkopodlažní autobus, soloLF, obsaditelnost 100 osob. Dopravce: Dopravní podnik města Brna, kurz 04306. |
www.jrbrno.cz 28.04.2024 14.27 Toto nejsou oficiální stránky dopravců. @