tramvaj 1 / 4 | ||||
---|---|---|---|---|
linka | čas | zastávky | zóna | |
1 | odjezd 4.53 | Vozovna Medlánky | z 101 | |
❘ | × 4.54 | Tylova | x 101 | |
❘ | 4.55 | Semilasso (Palackého do centra) | 101 | |
❘ | 4.57 | Husitská (Palackého) | 101 | |
❘ | × 4.58 | Jungmannova | x 100 | |
❘ | × 4.59 | Kartouzská | x 100 | |
❘ | × 5.00 | Šumavská | x 100 | |
❘ | 5.01 | Hrnčířská | 100 | |
❘ | 5.02 | Pionýrská | 100 | |
❘ | 5.03 | Antonínská | 100 | |
❘ | 5.05 | Moravské náměstí (◂ ▸ Královo Pole) | 100 | |
4 | 5.07 | Česká (Joštova) | 100 | |
❘ | 5.08 | Komenského náměstí | 100 | |
❘ | × 5.09 | Obilní trh | x 100 | |
❘ | 5.10 | Úvoz (Údolní) | 100 | |
❘ | × 5.11 | Všetičkova | x 100 | |
❘ | příjezd 5.14 | Masarykova čtvrť, Náměstí Míru | 100 | |
Jede v pracovních dnech v období školní výuky Vozidlo: nízkopodlažní tramvaj, KT8, obsaditelnost 230 osob. Dopravce: Dopravní podnik města Brna, kurz 00420. |
www.jrbrno.cz 23.04.2024 08.38 Toto nejsou oficiální stránky dopravců. @