autobus 84 | ||||
---|---|---|---|---|
linka | čas | zastávky | zóna | |
84 | odjezd 18.19 | Židenice, Stará osada | 100 | |
❘ | ❘ | Gajdošova | z 100 | |
❘ | 18.22 | Otakara Ševčíka (Táborská) | x 100 | |
❘ | 18.23 | Buzkova | x 100 | |
❘ | 18.24 | Geislerova | x 100 | |
❘ | 18.25 | Životského | x 100 | |
❘ | 18.27 | Masná (Masná) | x 100 | |
❘ | × 18.28 | Hladíkova (spojka od Křenové) | z 100 | |
❘ | × 18.29 | Autobusové nádraží (Zvonařka) | z 100 | |
❘ | × 18.31 | Opuštěná | z 100 | |
❘ | 18.33 | Křídlovická (Poříčí) | x 100 | |
❘ | 18.34 | Poříčí | x 100 | |
❘ | 18.38 | Mendlovo náměstí (▸ Hlinky, vpravo) | 100 | |
❘ | × 18.39 | Křížkovského | z 100 | |
❘ | × 18.39 | Velodrom (výstaviště brána 4) | z 100 | |
❘ | ❘ | Bauerova (výstaviště brána 6) | z 100 | |
❘ | ❘ | Riviéra (výstaviště brána 6) | z 100 | |
❘ | 18.43 | Pisárky (Bauerova) | x 100 | |
❘ | × 18.44 | Anthropos (Veslařská) | z 101 | |
❘ | × 18.45 | Pod Jurankou | z 101 | |
❘ | × 18.45 | Veslařská | z 101 | |
❘ | × 18.46 | Jundrov, hřiště | z 101 | |
❘ | × 18.48 | Jundrovský most | z 101 | |
❘ | 18.49 | Vozovna Komín (na mostě) | x 101 | |
❘ | × 18.50 | Hlavní | z 101 | |
❘ | × 18.51 | Štursova | z 101 | |
❘ | 18.52 | Rosického náměstí | x 101 | |
❘ | 18.54 | Přívrat (Královopolská) | 101 | |
❘ | × 18.55 | Záhřebská | z 101 | |
❘ | 18.57 | Skácelova | 101 | |
❘ | × 18.58 | Slovanské náměstí (gymnázium) | z 101 | |
❘ | 18.59 | Husitská (Husitská) | 101 | |
❘ | 19.01 | Semilasso (Kosmova) | 101 | |
❘ | 19.02 | Královo Pole, nádraží (Kosmova) | 101 | |
❘ | × 19.04 | Kociánka | x 101 | |
❘ | × 19.05 | Královopolská strojírna | z 101 | |
❘ | × 19.06 | Divišova čtvrť | z 101 | |
❘ | × 19.06 | U Tunýlku | z 101 | |
❘ | 19.08 | Halasovo náměstí | 101 | |
❘ | × 19.08 | Fügnerova | z 100 | |
❘ | × 19.09 | Bieblova | z 100 | |
❘ | × 19.11 | Lesnická | x 100 | |
❘ | × 19.12 | Provazníkova | x 100 | |
❘ | × 19.13 | Merhautova | x 100 | |
❘ | 19.15 | Tomkovo náměstí (Provazníkova) | 100 | |
❘ | × 19.17 | Židenice, kasárna | z 100 | |
❘ | příjezd 19.19 | Židenice, Stará osada | 100 | |
Jede v pracovních dnech v období školní výuky Vozidlo: nízkopodlažní autobus, kloubLF, obsaditelnost 150 osob. Dopravce: Dopravní podnik města Brna, kurz 08401. |
www.jrbrno.cz 26.04.2024 00.19 Toto nejsou oficiální stránky dopravců. @