tramvaj 1 | ||||
---|---|---|---|---|
linka | čas | zastávky | zóna | |
1 | odjezd 18.59 | Řečkovice | 101 | |
❘ | × 19.00 | Filkukova | x 101 | |
❘ | × 19.01 | Kořískova | x 101 | |
❘ | × 19.02 | Hudcova | x 101 | |
❘ | × 19.03 | Tylova | x 101 | |
❘ | 19.04 | Semilasso (Palackého do centra) | 101 | |
❘ | 19.06 | Husitská (Palackého) | 101 | |
❘ | × 19.07 | Jungmannova | x 100 | |
❘ | × 19.08 | Kartouzská | x 100 | |
❘ | × 19.09 | Šumavská | x 100 | |
❘ | 19.10 | Hrnčířská | 100 | |
❘ | 19.11 | Pionýrská | 100 | |
❘ | 19.12 | Antonínská | 100 | |
❘ | 19.14 | Moravské náměstí (◂ ▸ Královo Pole) | 100 | |
❘ | 19.17 | Malinovského náměstí (Rooseveltova) | 100 | |
❘ | 19.20 | Hlavní nádraží (kolej 1) | 100 | |
❘ | 19.21 | Nové sady (kolej 1) | 100 | |
❘ | × 19.23 | Hybešova | x 100 | |
❘ | × 19.24 | Václavská | x 100 | |
❘ | 19.26 | Mendlovo náměstí (tram ◂ ▸ Pisárky) | 100 | |
❘ | × 19.28 | Výstaviště, hlavní vstup | x 100 | |
❘ | × 19.29 | Výstaviště, vstup G2 | z 100 | |
❘ | × 19.30 | Lipová | x 100 | |
❘ | × 19.32 | Pisárky (pod mostem) | x 100 | |
❘ | × 19.34 | Bráfova | z 100 | |
❘ | × 19.35 | Stránského | z 100 | |
❘ | × 19.37 | Vozovna Komín | x 101 | |
❘ | 19.38 | Svratecká (Kníničská) | 101 | |
❘ | × 19.39 | Branka | z 101 | |
❘ | × 19.40 | Podlesí | z 101 | |
❘ | × 19.41 | Kamenolom | z 101 | |
❘ | 19.43 | Zoologická zahrada (Obvodová) | 101 | |
❘ | × 19.44 | Přístaviště | x 101 | |
❘ | × 19.46 | Kubíčkova | x 101 | |
❘ | × 19.47 | Ondrouškova | x 101 | |
❘ | příjezd 19.49 | Bystrc, Ečerova | 101 | |
Jede v pracovních dnech v období školní výuky Vozidlo: nízkopodlažní tramvaj, LF2+LF, obsaditelnost 270 osob. Dopravce: Dopravní podnik města Brna, kurz 00125. |
www.jrbrno.cz 28.03.2024 20.14 Toto nejsou oficiální stránky dopravců. @