tramvaj 6 / 1 | ||||
---|---|---|---|---|
linka | čas | zastávky | zóna | |
6 | odjezd 22.57 | Starý Lískovec | 101 | |
❘ | × 22.57 | Dunajská | x 101 | |
❘ | × 22.58 | Karpatská | x 101 | |
❘ | 22.59 | Osová | 101 | |
❘ | 23.00 | Švermova | 101 | |
❘ | 23.01 | Běloruská | 101 | |
❘ | × 23.02 | Krematorium | z 101 | |
❘ | 23.05 | Celní | 100 | |
❘ | × 23.06 | Nemocnice Milosrdných bratří | x 100 | |
1 | × 23.08 | Poříčí | x 100 | |
❘ | 23.10 | Mendlovo náměstí (tram ◂ ▸ Pisárky) | 100 | |
❘ | × 23.12 | Výstaviště, hlavní vstup | x 100 | |
❘ | × 23.13 | Výstaviště, vstup G2 | z 100 | |
❘ | příjezd 23.14 | Pisárky, Lipová | x 100 | |
Jede v pracovních dnech v období školní výuky Vozidlo: nízkopodlažní tramvaj, 13T, obsaditelnost 190 osob. Dopravce: Dopravní podnik města Brna, kurz 00614. |
www.jrbrno.cz 29.03.2024 12.35 Toto nejsou oficiální stránky dopravců. @