tramvaj 1 / 6 | ||||
---|---|---|---|---|
linka | čas | zastávky | zóna | |
1 | odjezd 5.25 | Pisárky, Lipová | x 100 | |
❘ | × 5.26 | Výstaviště, vstup G2 | z 100 | |
❘ | × 5.27 | Výstaviště, hlavní vstup | x 100 | |
❘ | 5.29 | Mendlovo náměstí (tram ◂ ▸ Pisárky) | 100 | |
6 | × 5.31 | Poříčí | x 100 | |
❘ | × 5.32 | Nemocnice Milosrdných bratří | x 100 | |
❘ | 5.34 | Celní | 100 | |
❘ | × 5.36 | Krematorium | z 101 | |
❘ | 5.37 | Běloruská | 101 | |
❘ | 5.38 | Švermova | 101 | |
❘ | 5.39 | Osová | 101 | |
❘ | × 5.40 | Karpatská | x 101 | |
❘ | × 5.41 | Dunajská | x 101 | |
❘ | příjezd 5.43 | Starý Lískovec | 101 | |
Jede v pracovních dnech v období školní výuky Vozidlo: tramvaj, T3+T3/T6+T6, obsaditelnost 220 osob. Dopravce: Dopravní podnik města Brna, kurz 00615. |
www.jrbrno.cz 29.03.2024 11.06 Toto nejsou oficiální stránky dopravců. @