autobus 46 | ||||
---|---|---|---|---|
linka | čas | zastávky | zóna | |
46 | odjezd 7.50 | Černá Pole, Erbenova | 100 | |
❘ | × 7.51 | Zemědělská (Lesnická) | x 100 | |
❘ | × 7.52 | Lesnická | x 100 | |
❘ | × 7.53 | Bieblova | z 100 | |
❘ | × 7.54 | Fügnerova | z 100 | |
❘ | × 7.55 | Poliklinika Lesná | x 101 | |
❘ | × 7.56 | Heleny Malířové | x 101 | |
❘ | × 7.57 | Arbesova | z 101 | |
❘ | × 7.58 | Blažkova | x 101 | |
❘ | × 7.59 | Brechtova | z 101 | |
❘ | příjezd 8.00 | Lesná, Haškova | 101 | |
Jede v nepracovních dnech Vozidlo: nízkopodlažní autobus, soloLF, obsaditelnost 100 osob. Dopravce: Dopravní podnik města Brna, kurz 05711. |
www.jrbrno.cz 28.04.2024 14.15 Toto nejsou oficiální stránky dopravců. @