autobus 57 | ||||
---|---|---|---|---|
linka | čas | zastávky | zóna | |
57 | odjezd 19.43 | Vinohrady, Pálavské náměstí | x 101 | |
❘ | 19.44 | Bzenecká | 101 | |
❘ | × 19.45 | Prušánecká | z 101 | |
❘ | × 19.46 | Vlčnovská | z 101 | |
❘ | × 19.47 | Akátky | z 100 | |
❘ | × 19.48 | Údolíček | z 100 | |
❘ | × 19.50 | Židenice, kasárna | z 100 | |
❘ | 19.52 | Tomkovo náměstí (Provazníkova) | 100 | |
❘ | × 19.54 | Merhautova | x 100 | |
❘ | 19.55 | Štefánikova čtvrť | 100 | |
❘ | × 19.55 | Lesná, nádraží (Kohoutova) | x 101 | |
❘ | ❘ | Poliklinika Lesná | x 101 | |
❘ | 19.58 | Halasovo náměstí | 101 | |
❘ | × 19.59 | Slavíčkova | x 101 | |
❘ | × 20.00 | Fillova | z 101 | |
❘ | × 20.01 | Loosova | x 101 | |
❘ | 20.02 | Haškova | 101 | |
❘ | × 20.03 | Kupkova | z 101 | |
❘ | × 20.04 | U Rozvodny | z 101 | |
❘ | × 20.05 | Panská lícha | z 101 | |
❘ | × 20.06 | Štěpánkova | z 101 | |
❘ | × 20.07 | Rozárka | z 101 | |
❘ | × 20.08 | Klarisky | x 101 | |
❘ | × 20.08 | Malinová | z 101 | |
❘ | × 20.09 | Lesní školka | z 101 | |
❘ | × 20.10 | U Jezírka | z 101 | |
❘ | × 20.11 | U Buku | z 101 | |
❘ | × 20.13 | Rozcestí | z 101 | |
❘ | × 20.15 | Útěchov (Včelařská) | z 101 | |
❘ | × 20.18 | Vranov, hřbitov | z 310 | |
❘ | × 20.19 | Vranov, myslivna | z 310 | |
❘ | × 20.20 | Vranov, křižovatka | z 310 | |
❘ | příjezd 20.21 | Vranov, smyčka | 310 | |
Jede v nepracovních dnech Vozidlo: nízkopodlažní autobus, soloLF, obsaditelnost 100 osob. Dopravce: Dopravní podnik města Brna, kurz 05701. |
www.jrbrno.cz 29.03.2024 07.31 Toto nejsou oficiální stránky dopravců. @