tramvaj 8 / 1 | ||||
---|---|---|---|---|
linka | čas | zastávky | zóna | |
8 | odjezd 20.33 | Líšeň, Mifkova | 101 | |
❘ | 20.34 | Jírova (podzemní) | 101 | |
❘ | × 20.35 | Kotlanova | x 101 | |
❘ | × 20.36 | Masarova | x 101 | |
❘ | 20.38 | Novolíšeňská | 101 | |
❘ | × 20.39 | Líšeňská | z 101 | |
❘ | × 20.39 | Bílá hora | z 101 | |
❘ | × 20.40 | Bělohorská | x 101 | |
❘ | × 20.42 | Krásného | x 100 | |
❘ | × 20.43 | Židovský hřbitov | z 100 | |
❘ | × 20.44 | Geislerova | x 100 | |
❘ | × 20.45 | Životského | x 100 | |
❘ | × 20.47 | Masná (Křenová) | x 100 | |
❘ | × 20.48 | Vlhká | x 100 | |
1 | 20.50 | Hlavní nádraží (spojka u Grandu) | 100 | |
❘ | 20.52 | Malinovského náměstí (Rooseveltova) | 100 | |
❘ | 20.54 | Moravské náměstí (◂ ▸ Královo Pole) | 100 | |
❘ | 20.55 | Antonínská | 100 | |
❘ | 20.56 | Pionýrská | 100 | |
❘ | 20.57 | Hrnčířská | 100 | |
❘ | × 20.58 | Šumavská | x 100 | |
❘ | × 20.59 | Kartouzská | x 100 | |
❘ | × 21.00 | Jungmannova | x 100 | |
❘ | 21.01 | Husitská (Palackého) | 101 | |
❘ | 21.03 | Semilasso (Palackého z centra) | 101 | |
❘ | × 21.04 | Tylova | x 101 | |
❘ | příjezd 21.06 | Vozovna Medlánky | z 101 | |
Jede v pracovních dnech v období školní výuky Vozidlo: nízkopodlažní tramvaj, KT8, obsaditelnost 230 osob. Dopravce: Dopravní podnik města Brna, kurz 00802. |
www.jrbrno.cz 29.03.2024 09.28 Toto nejsou oficiální stránky dopravců. @