autobus 57 | ||||
---|---|---|---|---|
linka | čas | zastávky | zóna | |
57 | odjezd 21.59 | Vinohrady, Pálavské náměstí | x 101 | |
❘ | 22.00 | Bzenecká | 101 | |
❘ | × 22.01 | Prušánecká | z 101 | |
❘ | × 22.02 | Vlčnovská | z 101 | |
❘ | × 22.03 | Akátky | z 100 | |
❘ | × 22.04 | Údolíček | z 100 | |
❘ | × 22.05 | Židenice, kasárna | z 100 | |
❘ | 22.07 | Tomkovo náměstí (Provazníkova) | 100 | |
❘ | × 22.09 | Merhautova | x 100 | |
❘ | 22.10 | Štefánikova čtvrť | 100 | |
❘ | × 22.10 | Lesná, nádraží (Kohoutova) | x 101 | |
❘ | ❘ | Poliklinika Lesná | x 101 | |
❘ | 22.13 | Halasovo náměstí | 101 | |
❘ | × 22.14 | Slavíčkova | x 101 | |
❘ | × 22.15 | Fillova | z 101 | |
❘ | × 22.16 | Loosova | x 101 | |
❘ | příjezd 22.17 | Lesná, Haškova | 101 | |
Jede v pracovních dnech v období školní výuky Vozidlo: nízkopodlažní autobus, soloLF, obsaditelnost 100 osob. Dopravce: Dopravní podnik města Brna, kurz 05701. |
www.jrbrno.cz 29.03.2024 10.01 Toto nejsou oficiální stránky dopravců. @