tramvaj 12 | ||||
---|---|---|---|---|
linka | čas | zastávky | zóna | |
12 | odjezd 6.37 | Komárov | 101 | |
❘ | 6.38 | Konopná | x 100 | |
❘ | × 6.39 | Železniční | z 100 | |
❘ | 6.40 | Autobusové nádraží (Plotní) | x 100 | |
❘ | 6.42 | Úzká (Dornych) | 100 | |
❘ | 6.45 | Hlavní nádraží (kolej 3) | 100 | |
❘ | 6.46 | Nové sady (kolej 1) | 100 | |
❘ | 6.47 | Šilingrovo náměstí (Husova) | 100 | |
❘ | 6.51 | Česká (Česká) | 100 | |
❘ | 6.52 | Grohova | 100 | |
❘ | 6.54 | Konečného náměstí | 100 | |
❘ | 6.56 | Nerudova | x 100 | |
❘ | 6.58 | Klusáčkova | 100 | |
❘ | 6.59 | Tererova | x 100 | |
❘ | 7.00 | Dobrovského | x 100 | |
❘ | 7.02 | Skácelova | 101 | |
❘ | 7.03 | Červinkova | x 101 | |
❘ | 7.04 | Technické muzeum | x 101 | |
❘ | příjezd 7.06 | Technologický park | 101 | |
Jede v pracovních dnech v období školní výuky Vozidlo: tramvaj, T3+T3/T6+T6, obsaditelnost 220 osob. Dopravce: Dopravní podnik města Brna, kurz 01204. |
www.jrbrno.cz 28.03.2024 19.37 Toto nejsou oficiální stránky dopravců. @