autobus 65 | ||||
---|---|---|---|---|
linka | čas | zastávky | zóna | |
65 | odjezd 18.01 | Řečkovice, hřbitov | 101 | |
❘ | × 18.02 | Palackého náměstí | x 101 | |
❘ | 18.03 | Řečkovice (Medlánecká) | 101 | |
❘ | × 18.04 | Olšanského | z 101 | |
❘ | × 18.05 | Renčova | z 101 | |
❘ | × 18.06 | Nadační | x 101 | |
❘ | × 18.07 | V Újezdech | z 101 | |
❘ | × 18.07 | Medlánky | x 101 | |
❘ | × 18.08 | Medlánky, škola | z 101 | |
❘ | × 18.09 | Vozovna Medlánky | z 101 | |
❘ | příjezd 18.12 | Technologický park | 101 | |
Jede v nepracovních dnech Vozidlo: nízkopodlažní autobus, midiLF, obsaditelnost 35 osob. Dopravce: Dopravní podnik města Brna, kurz 06502. |
www.jrbrno.cz 28.04.2024 04.54 Toto nejsou oficiální stránky dopravců. @