tramvaj 6 | ||||
---|---|---|---|---|
linka | čas | zastávky | zóna | |
6 | odjezd 12.03 | Královo Pole, nádraží (Budovcova) | 101 | |
❘ | 12.03 | Semilasso (Kosmova do centra) | 101 | |
❘ | 12.06 | Husitská (Palackého) | 101 | |
❘ | 12.07 | Jungmannova | x 100 | |
❘ | 12.08 | Kartouzská | x 100 | |
❘ | 12.09 | Šumavská | x 100 | |
❘ | 12.10 | Hrnčířská | 100 | |
❘ | 12.11 | Pionýrská | 100 | |
❘ | 12.12 | Antonínská | 100 | |
❘ | 12.14 | Moravské náměstí (◂ ▸ Královo Pole) | 100 | |
❘ | 12.16 | Česká (Joštova) | 100 | |
❘ | 12.19 | Šilingrovo náměstí (Pekařská) | 100 | |
❘ | 12.20 | Nemocnice u svaté Anny | x 100 | |
❘ | 12.23 | Mendlovo náměstí (tram ◂ ▸ Česká) | 100 | |
❘ | 12.25 | Poříčí | x 100 | |
❘ | 12.26 | Nemocnice Milosrdných bratří | x 100 | |
❘ | 12.28 | Celní | 100 | |
❘ | × 12.31 | Krematorium | z 101 | |
❘ | 12.32 | Běloruská | 101 | |
❘ | 12.33 | Švermova | 101 | |
❘ | 12.34 | Osová | 101 | |
❘ | 12.35 | Karpatská | x 101 | |
❘ | 12.36 | Dunajská | x 101 | |
❘ | příjezd 12.38 | Starý Lískovec | 101 | |
Jede v pracovních dnech v období školní výuky Vozidlo: tramvaj, T3+T3/T6+T6, obsaditelnost 220 osob. Dopravce: Dopravní podnik města Brna, kurz 00615. |
www.jrbrno.cz 25.04.2024 08.33 Toto nejsou oficiální stránky dopravců. @