tramvaj 12 | ||||
---|---|---|---|---|
linka | čas | zastávky | zóna | |
12 | odjezd 16.24 | Technologický park | 101 | |
❘ | 16.25 | Technické muzeum | x 101 | |
❘ | 16.26 | Červinkova | x 101 | |
❘ | 16.27 | Skácelova | 101 | |
❘ | 16.28 | Dobrovského | x 100 | |
❘ | 16.29 | Tererova | x 100 | |
❘ | 16.31 | Klusáčkova | 100 | |
❘ | 16.33 | Nerudova | x 100 | |
❘ | 16.35 | Konečného náměstí | 100 | |
❘ | 16.36 | Grohova | 100 | |
❘ | 16.38 | Česká (Česká) | 100 | |
❘ | 16.41 | Šilingrovo náměstí (Husova) | 100 | |
❘ | 16.43 | Nové sady (kolej 2) | 100 | |
❘ | 16.45 | Hlavní nádraží (kolej 4) | 100 | |
❘ | 16.46 | Úzká (Dornych) | 100 | |
❘ | 16.48 | Autobusové nádraží (Plotní) | x 100 | |
❘ | × 16.49 | Železniční | z 100 | |
❘ | 16.50 | Konopná | x 100 | |
❘ | příjezd 16.52 | Komárov | 101 | |
Jede v pracovních dnech v období školní výuky Vozidlo: tramvaj, T3+T3/T6+T6, obsaditelnost 220 osob. Dopravce: Dopravní podnik města Brna, kurz 01221. |
www.jrbrno.cz 28.03.2024 14.02 Toto nejsou oficiální stránky dopravců. @