tramvaj 12 / 1 | ||||
---|---|---|---|---|
linka | čas | zastávky | zóna | |
12 | odjezd 18.33 | Komárov | 101 | |
❘ | 18.33 | Konopná | x 100 | |
❘ | × 18.34 | Železniční | z 100 | |
❘ | 18.35 | Autobusové nádraží (Plotní) | x 100 | |
❘ | 18.37 | Úzká (Dornych) | 100 | |
1 | 18.40 | Hlavní nádraží (kolej 1) | 100 | |
❘ | 18.41 | Nové sady (kolej 1) | 100 | |
❘ | 18.43 | Hybešova | x 100 | |
❘ | 18.44 | Václavská | x 100 | |
❘ | 18.46 | Mendlovo náměstí (tram ◂ ▸ Pisárky) | 100 | |
❘ | 18.48 | Výstaviště, hlavní vstup | x 100 | |
❘ | × 18.49 | Výstaviště, vstup G2 | z 100 | |
❘ | příjezd 18.50 | Pisárky, Lipová | x 100 | |
Jede v pracovních dnech v období školní výuky Vozidlo: tramvaj, T3+T3/T6+T6, obsaditelnost 220 osob. Dopravce: Dopravní podnik města Brna, kurz 01221. |
www.jrbrno.cz 29.03.2024 08.50 Toto nejsou oficiální stránky dopravců. @