trolejbus 39 | ||||
---|---|---|---|---|
linka | čas | zastávky | zóna | |
39 | odjezd 19.21 | Masarykova čtvrť, Barvičova | 100 | |
❘ | × 19.21 | Soukopova | z 100 | |
❘ | × 19.22 | Kampelíkova | z 100 | |
❘ | × 19.24 | Vaňkovo náměstí (Tvrdého) | x 100 | |
❘ | × 19.24 | Žlutý kopec | x 100 | |
❘ | × 19.25 | Tvrdého (Tvrdého) | z 100 | |
❘ | × 19.26 | Úvoz (Údolní, KVOP) | x 100 | |
❘ | × 19.27 | Obilní trh | x 100 | |
❘ | příjezd 19.29 | Komenského náměstí | 100 | |
Jede v nepracovních dnech Vozidlo: nízkopodlažní trolejbus, 21Tr, obsaditelnost 90 osob. Dopravce: Dopravní podnik města Brna, kurz 03713. |
www.jrbrno.cz 27.04.2024 09.05 Toto nejsou oficiální stránky dopravců. @