autobus 46 | ||||
---|---|---|---|---|
linka | čas | zastávky | zóna | |
46 | odjezd 18.53 | Černá Pole, Erbenova | 100 | |
❘ | × 18.54 | Zemědělská (Lesnická) | x 100 | |
❘ | × 18.55 | Lesnická | x 100 | |
❘ | × 18.56 | Bieblova | z 100 | |
❘ | × 18.57 | Fügnerova | z 100 | |
❘ | × 18.58 | Poliklinika Lesná | x 101 | |
❘ | × 18.59 | Heleny Malířové | x 101 | |
❘ | × 19.00 | Arbesova | z 101 | |
❘ | × 19.01 | Blažkova | x 101 | |
❘ | × 19.02 | Brechtova | z 101 | |
❘ | příjezd 19.03 | Lesná, Haškova | 101 | |
Jede v nepracovních dnech Vozidlo: nízkopodlažní autobus, soloLF, obsaditelnost 100 osob. Dopravce: Dopravní podnik města Brna, kurz 05711. |
www.jrbrno.cz 28.04.2024 04.55 Toto nejsou oficiální stránky dopravců. @