autobus 67 | ||||
---|---|---|---|---|
linka | čas | zastávky | zóna | |
67 | odjezd 6.17 | Dolní Heršpice, Avion shopping park | 101 | |
❘ | × 6.17 | Ikea | z 101 | |
❘ | × 6.18 | Electroworld | z 101 | |
❘ | × 6.22 | Hněvkovského | z 101 | |
❘ | × 6.22 | Sazenice | z 101 | |
❘ | × 6.23 | Mariánské náměstí (Svatopetrská) | z 101 | |
❘ | × 6.24 | Konopná | x 100 | |
❘ | × 6.25 | Škrobárenská | z 100 | |
❘ | × 6.26 | Hladíkova (Masná × Škrobárenská) | z 100 | |
❘ | × 6.28 | Masná (Křenová) | x 100 | |
❘ | × 6.29 | Vlhká | x 100 | |
❘ | 6.31 | Hlavní nádraží (spojka u Grandu) | 100 | |
❘ | 6.33 | Malinovského náměstí (Rooseveltova) | 100 | |
❘ | × 6.33 | Janáčkovo divadlo | z 100 | |
❘ | 6.34 | Moravské náměstí (◂ ▸ Černá Pole) | 100 | |
❘ | × 6.36 | Náměstí 28. října | x 100 | |
❘ | × 6.37 | Schodová | z 100 | |
❘ | × 6.38 | Zimní stadion | x 100 | |
❘ | × 6.39 | Sportovní | z 100 | |
❘ | 6.42 | Nákupní centrum Královo Pole | 100 | |
❘ | × 6.43 | Reissigova | z 100 | |
❘ | × 6.44 | Štefánikova | x 100 | |
❘ | × 6.46 | Charvatská | z 100 | |
❘ | × 6.47 | Slovanské náměstí (Chodská) | z 101 | |
❘ | × 6.48 | Slovanské náměstí (ZŠ) | z 101 | |
❘ | 6.49 | Skácelova | 101 | |
❘ | × 6.51 | Záhřebská | z 101 | |
❘ | 6.52 | Přívrat (Královopolská) | 101 | |
❘ | × 6.53 | Rosického náměstí | x 101 | |
❘ | × 6.54 | Štursova | z 101 | |
❘ | × 6.55 | Hlavní | z 101 | |
❘ | × 6.55 | Vozovna Komín (na mostě) | x 101 | |
❘ | × 6.56 | Jundrovský most | z 101 | |
❘ | × 6.57 | Optátova | x 101 | |
❘ | × 6.58 | Nálepkova | z 101 | |
❘ | příjezd 7.00 | Jundrov | 101 | |
Jede o svátcích s omezeným prodejem Vozidlo: nízkopodlažní autobus, soloLF, obsaditelnost 100 osob. Dopravce: Dopravní podnik města Brna, kurz 06701. |
www.jrbrno.cz 27.04.2024 18.49 Toto nejsou oficiální stránky dopravců. @