noční autobus N98 | ||||
---|---|---|---|---|
linka | čas | zastávky | zóna | |
N98 | odjezd 5.30 | Líšeň, Mariánské údolí | 101 | |
❘ | × 5.30 | Podolská | z 101 | |
❘ | × 5.31 | Velatická | z 101 | |
❘ | × 5.32 | Macháčkova | z 101 | |
❘ | × 5.33 | Náměstí Karla IV. | x 101 | |
❘ | × 5.33 | Mifkova | z 101 | |
❘ | 5.35 | Jírova | 101 | |
❘ | × 5.35 | Molákova | z 101 | |
❘ | × 5.36 | Podbělová | x 101 | |
❘ | × 5.38 | Horníkova | x 101 | |
❘ | × 5.38 | Elplova | x 101 | |
❘ | × 5.39 | Houbalova | x 101 | |
❘ | × 5.41 | Vlkova | x 101 | |
❘ | × 5.43 | Bílá hora | z 101 | |
❘ | × 5.44 | Bělohorská | z 101 | |
❘ | × 5.44 | Špačkova | z 100 | |
❘ | × 5.45 | Podlomní | z 100 | |
❘ | 5.46 | Dělnický dům | 100 | |
❘ | × 5.47 | Otakara Ševčíka (Táborská) | x 100 | |
❘ | × 5.48 | Buzkova | x 100 | |
❘ | × 5.49 | Geislerova | x 100 | |
❘ | × 5.50 | Životského | x 100 | |
❘ | × 5.51 | Masná (Křenová) | x 100 | |
❘ | × 5.52 | Vlhká | x 100 | |
❘ | 5.55 – 6.00 | Hlavní nádraží (kolej 1) | 100 | |
❘ | × 6.01 | Hybešova | x 100 | |
❘ | × 6.02 | Václavská | x 100 | |
❘ | 6.04 | Mendlovo náměstí (▸ Hlinky, vpravo) | 100 | |
❘ | × 6.05 | Křížkovského | z 100 | |
❘ | × 6.05 | Velodrom (výstaviště brána 4) | z 100 | |
❘ | ❘ | Bauerova (výstaviště brána 6) | z 100 | |
❘ | ❘ | Riviéra (výstaviště brána 6) | z 100 | |
❘ | × 6.08 | Pisárky (Bauerova) | x 100 | |
❘ | × 6.10 | Anthropos (Veslařská) | z 101 | |
❘ | × 6.11 | Pod Jurankou | z 101 | |
❘ | × 6.11 | Veslařská | z 101 | |
❘ | × 6.12 | Jundrov, hřiště | z 101 | |
❘ | × 6.13 | Jundrovský most | z 101 | |
❘ | × 6.14 | Jundrovská | z 101 | |
❘ | 6.18 | Svratecká (Kníničská) | 101 | |
❘ | × 6.21 | Zoologická zahrada (Obvodová) | z 101 | |
❘ | × 6.22 | Přístaviště | z 101 | |
❘ | × 6.23 | Rakovecká | z 101 | |
❘ | × 6.24 | Kubíčkova (Páteřní) | z 101 | |
❘ | × 6.25 | Ondrouškova | z 101 | |
❘ | 6.27 | Ečerova | 101 | |
❘ | × 6.28 | Ruda | z 101 | |
❘ | × 6.29 | Říčanská | z 101 | |
❘ | × 6.30 | Kavčí | z 101 | |
❘ | × 6.30 | Chvalovka | z 101 | |
❘ | × 6.31 | Kamechy | z 101 | |
❘ | × 6.32 | Žebětínský rybník | z 101 | |
❘ | × 6.33 | Drdy | z 101 | |
❘ | × 6.34 | Křivánkovo náměstí | x 101 | |
❘ | × 6.35 | Žebětín, hřbitov | z 101 | |
❘ | příjezd 6.36 | Žebětín, Bartolomějská | x 101 | |
Jede v nepracovních dnech Vozidlo: nízkopodlažní noční autobus, kloub, obsaditelnost 150 osob. Dopravce: Dopravní podnik města Brna, kurz 09806. |
www.jrbrno.cz 26.04.2024 10.41 Toto nejsou oficiální stránky dopravců. @