tramvaj 1 | ||||
---|---|---|---|---|
linka | čas | zastávky | zóna | |
1 | odjezd 15.40 | Bystrc, Ečerova | 101 | |
❘ | 15.41 | Ondrouškova | x 101 | |
❘ | 15.42 | Kubíčkova | x 101 | |
❘ | 15.43 | Přístaviště | x 101 | |
❘ | 15.45 | Zoologická zahrada (Obvodová) | 101 | |
❘ | × 15.46 | Kamenolom | z 101 | |
❘ | × 15.47 | Podlesí | z 101 | |
❘ | × 15.48 | Branka | z 101 | |
❘ | 15.49 | Svratecká (Kníničská) | 101 | |
❘ | 15.51 | Vozovna Komín | x 101 | |
❘ | × 15.52 | Stránského | z 100 | |
❘ | × 15.53 | Bráfova | z 100 | |
❘ | 15.56 | Pisárky (pod mostem) | x 100 | |
❘ | 15.57 | Lipová | x 100 | |
❘ | × 15.58 | Výstaviště, vstup G2 | z 100 | |
❘ | 15.59 | Výstaviště, hlavní vstup | x 100 | |
❘ | 16.02 | Mendlovo náměstí (tram ◂ ▸ Pisárky) | 100 | |
❘ | 16.04 | Václavská | x 100 | |
❘ | 16.05 | Hybešova | x 100 | |
❘ | 16.08 | Nové sady (kolej 2) | 100 | |
❘ | 16.10 | Hlavní nádraží (kolej 2) | 100 | |
❘ | 16.12 | Malinovského náměstí (Rooseveltova) | 100 | |
❘ | 16.14 | Moravské náměstí (◂ ▸ Královo Pole) | 100 | |
❘ | 16.16 | Antonínská | 100 | |
❘ | 16.17 | Pionýrská | 100 | |
❘ | 16.19 | Hrnčířská | 100 | |
❘ | 16.20 | Šumavská | x 100 | |
❘ | 16.21 | Kartouzská | x 100 | |
❘ | 16.22 | Jungmannova | x 100 | |
❘ | 16.23 | Husitská (Palackého) | 101 | |
❘ | 16.25 | Semilasso (Palackého z centra) | 101 | |
❘ | 16.26 | Tylova | x 101 | |
❘ | 16.27 | Hudcova | x 101 | |
❘ | 16.29 | Kořískova | x 101 | |
❘ | 16.30 | Filkukova | x 101 | |
❘ | příjezd 16.32 | Řečkovice | 101 | |
Jede v pracovních dnech v období školní výuky Vozidlo: nízkopodlažní tramvaj, LF2+LF, obsaditelnost 270 osob. Dopravce: Dopravní podnik města Brna, kurz 00127. |
www.jrbrno.cz 27.04.2024 02.52 Toto nejsou oficiální stránky dopravců. @