autobus 57 | ||||
---|---|---|---|---|
linka | čas | zastávky | zóna | |
57 | odjezd 16.03 | Vinohrady, Pálavské náměstí | x 101 | |
❘ | 16.04 | Bzenecká | 101 | |
❘ | × 16.05 | Prušánecká | z 101 | |
❘ | × 16.06 | Vlčnovská | z 101 | |
❘ | × 16.07 | Akátky | z 100 | |
❘ | × 16.08 | Údolíček | z 100 | |
❘ | × 16.10 | Židenice, kasárna | z 100 | |
❘ | 16.12 | Tomkovo náměstí (Provazníkova) | 100 | |
❘ | × 16.14 | Merhautova | x 100 | |
❘ | 16.15 | Štefánikova čtvrť | 100 | |
❘ | × 16.15 | Lesná, nádraží (Kohoutova) | x 101 | |
❘ | ❘ | Poliklinika Lesná | x 101 | |
❘ | 16.18 | Halasovo náměstí | 101 | |
❘ | × 16.19 | Slavíčkova | x 101 | |
❘ | × 16.20 | Fillova | z 101 | |
❘ | × 16.21 | Loosova | x 101 | |
❘ | 16.22 | Haškova | 101 | |
❘ | × 16.23 | Kupkova | z 101 | |
❘ | × 16.24 | U Rozvodny | z 101 | |
❘ | × 16.25 | Panská lícha | z 101 | |
❘ | × 16.26 | Štěpánkova | z 101 | |
❘ | × 16.27 | Rozárka | z 101 | |
❘ | × 16.28 | Klarisky | x 101 | |
❘ | × 16.28 | Malinová | z 101 | |
❘ | × 16.29 | Lesní školka | z 101 | |
❘ | × 16.30 | U Jezírka | z 101 | |
❘ | × 16.31 | U Buku | z 101 | |
❘ | × 16.33 | Rozcestí | z 101 | |
❘ | příjezd 16.35 | Útěchov | z 101 | |
Jede v nepracovních dnech Vozidlo: nízkopodlažní autobus, soloLF, obsaditelnost 100 osob. Dopravce: Dopravní podnik města Brna, kurz 05705. |
www.jrbrno.cz 29.03.2024 02.54 Toto nejsou oficiální stránky dopravců. @