autobus 67 | ||||
---|---|---|---|---|
linka | čas | zastávky | zóna | |
67 | odjezd 22.05 | Jundrov | 101 | |
❘ | × 22.06 | Optátova | x 101 | |
❘ | × 22.06 | Jundrovský most | z 101 | |
❘ | × 22.07 | Vozovna Komín (na mostě) | x 101 | |
❘ | × 22.08 | Hlavní | z 101 | |
❘ | × 22.09 | Štursova | z 101 | |
❘ | × 22.10 | Rosického náměstí | x 101 | |
❘ | 22.11 | Přívrat (Královopolská) | 101 | |
❘ | × 22.12 | Záhřebská | z 101 | |
❘ | 22.14 | Skácelova | 101 | |
❘ | × 22.15 | Slovanské náměstí (gymnázium) | z 101 | |
❘ | 22.16 | Husitská (Palackého) | 101 | |
❘ | × 22.17 | Jungmannova | x 100 | |
❘ | × 22.18 | Kartouzská | x 100 | |
❘ | × 22.19 | Reissigova | z 100 | |
❘ | 22.20 | Nákupní centrum Královo Pole | 100 | |
❘ | × 22.22 | Reissigova (Sportovní) | z 100 | |
❘ | × 22.23 | Sportovní | z 100 | |
❘ | × 22.24 | Zimní stadion | x 100 | |
❘ | × 22.25 | Schodová | z 100 | |
❘ | × 22.26 | Náměstí 28. října | x 100 | |
❘ | 22.28 | Moravské náměstí (◂ ▸ Černá Pole) | 100 | |
❘ | × 22.28 | Janáčkovo divadlo | z 100 | |
❘ | 22.30 | Malinovského náměstí (Rooseveltova) | 100 | |
❘ | 22.32 | Hlavní nádraží (spojka u Grandu) | 100 | |
❘ | × 22.33 | Vlhká | x 100 | |
❘ | × 22.34 | Masná (Masná) | x 100 | |
❘ | × 22.35 | Hladíkova (Masná × Škrobárenská) | z 100 | |
❘ | × 22.36 | Škrobárenská | z 100 | |
❘ | × 22.38 | Konopná | x 100 | |
❘ | 22.40 | Komárov (Hněvkovského) | 101 | |
❘ | × 22.41 | Hněvkovského | z 101 | |
❘ | × 22.44 | Electroworld | z 101 | |
❘ | × 22.45 | Ikea | z 101 | |
❘ | příjezd 22.47 | Dolní Heršpice, Avion shopping park | 101 | |
Jede v nepracovních dnech Vozidlo: nízkopodlažní autobus, soloLF, obsaditelnost 100 osob. Dopravce: Dopravní podnik města Brna, kurz 06717. |
www.jrbrno.cz 29.04.2024 20.28 Toto nejsou oficiální stránky dopravců. @