autobus 57 | ||||
---|---|---|---|---|
linka | čas | zastávky | zóna | |
57 | odjezd 20.03 | Vinohrady, Pálavské náměstí | x 101 | |
❘ | 20.04 | Bzenecká | 101 | |
❘ | × 20.05 | Prušánecká | z 101 | |
❘ | × 20.06 | Vlčnovská | z 101 | |
❘ | × 20.07 | Akátky | z 100 | |
❘ | × 20.08 | Údolíček | z 100 | |
❘ | × 20.10 | Židenice, kasárna | z 100 | |
❘ | 20.12 | Tomkovo náměstí (Provazníkova) | 100 | |
❘ | × 20.14 | Merhautova | x 100 | |
❘ | 20.15 | Štefánikova čtvrť | 100 | |
❘ | × 20.15 | Lesná, nádraží (Kohoutova) | x 101 | |
❘ | ❘ | Poliklinika Lesná | x 101 | |
❘ | 20.18 | Halasovo náměstí | 101 | |
❘ | × 20.19 | Slavíčkova | x 101 | |
❘ | × 20.20 | Fillova | z 101 | |
❘ | × 20.21 | Loosova | x 101 | |
❘ | 20.22 | Haškova | 101 | |
❘ | × 20.23 | Kupkova | z 101 | |
❘ | × 20.24 | U Rozvodny | z 101 | |
❘ | × 20.25 | Panská lícha | z 101 | |
❘ | × 20.26 | Štěpánkova | z 101 | |
❘ | × 20.27 | Rozárka | z 101 | |
❘ | příjezd 20.28 | Soběšice, Klarisky (smyčka) | 101 | |
Jede v nepracovních dnech Vozidlo: nízkopodlažní autobus, soloLF, obsaditelnost 100 osob. Dopravce: Dopravní podnik města Brna, kurz 05705. |
www.jrbrno.cz 28.03.2024 19.08 Toto nejsou oficiální stránky dopravců. @