autobus 68 / 68 | ||||
---|---|---|---|---|
linka | čas | zastávky | zóna | |
68 | odjezd 7.51 | Pisárky (Hlinky) | x 100 | |
❘ | × 7.52 | Květná | z 100 | |
❘ | × 7.53 | Pavlíkova (Lipová) | z 100 | |
❘ | 7.54 | Vaňkovo náměstí (Lerchova) | x 100 | |
❘ | × 7.55 | Lerchova | z 100 | |
❘ | 7.58 | Náměstí Míru | 100 | |
❘ | × 7.59 | Kounicovy koleje | z 100 | |
❘ | 8.01 | Tábor (Veveří) | 100 | |
❘ | 8.04 | Klusáčkova | 100 | |
❘ | × 8.06 | Charvatská | z 100 | |
❘ | 8.08 | Kartouzská | x 100 | |
❘ | 8.09 – 8.10 | Šumavská | x 100 | |
❘ | × 8.11 | Šelepova | z 100 | |
❘ | 8.13 | Klusáčkova | 100 | |
❘ | 8.16 | Tábor (Veveří) | 100 | |
❘ | × 8.17 | Kounicovy koleje | z 100 | |
❘ | × 8.18 | Tichého | z 100 | |
❘ | příjezd 8.20 | Masarykova čtvrť, Náměstí Míru | 100 | |
Jede v pracovních dnech v období školní výuky Vozidlo: nízkopodlažní autobus, soloLF, obsaditelnost 100 osob. Dopravce: Dopravní podnik města Brna, kurz 06804. |
www.jrbrno.cz 29.04.2024 20.53 Toto nejsou oficiální stránky dopravců. @