autobus 57 | ||||
---|---|---|---|---|
linka | čas | zastávky | zóna | |
57 | odjezd 7.44 | Vranov, smyčka | 310 | |
❘ | × 7.45 | Vranov, křižovatka | z 310 | |
❘ | × 7.48 | Vranov, myslivna | z 310 | |
❘ | × 7.49 | Vranov, hřbitov | z 310 | |
❘ | × 7.52 | Útěchov | z 101 | |
❘ | × 7.52 | Rozcestí | z 101 | |
❘ | × 7.54 | U Buku | z 101 | |
❘ | × 7.55 | U Jezírka | z 101 | |
❘ | × 7.56 | Lesní školka | z 101 | |
❘ | × 7.57 | Malinová | z 101 | |
❘ | × 7.58 | Klarisky | x 101 | |
❘ | × 7.58 | Rozárka | z 101 | |
❘ | × 7.59 | Štěpánkova | z 101 | |
❘ | × 8.00 | Panská lícha | z 101 | |
❘ | × 8.01 | U Rozvodny | z 101 | |
❘ | × 8.02 | Kupkova | z 101 | |
❘ | 8.04 | Haškova | 101 | |
❘ | × 8.05 | Loosova | x 101 | |
❘ | × 8.05 | Fillova | z 101 | |
❘ | × 8.06 | Slavíčkova | x 101 | |
❘ | 8.07 | Halasovo náměstí | 101 | |
❘ | ❘ | Poliklinika Lesná | x 101 | |
❘ | ❘ | Lesná, nádraží | x 101 | |
❘ | 8.10 | Štefánikova čtvrť | 100 | |
❘ | × 8.11 | Merhautova | x 100 | |
❘ | 8.13 | Tomkovo náměstí (Provazníkova) | 100 | |
❘ | × 8.14 | Židenice, kasárna | z 100 | |
❘ | × 8.16 | Údolíček | z 100 | |
❘ | × 8.16 | Akátky | z 100 | |
❘ | × 8.17 | Vlčnovská | z 101 | |
❘ | × 8.18 | Prušánecká | z 101 | |
❘ | 8.19 | Bzenecká | 101 | |
❘ | příjezd 8.20 | Vinohrady, Pálavské náměstí | x 101 | |
Jede v nepracovních dnech Vozidlo: nízkopodlažní autobus, soloLF, obsaditelnost 100 osob. Dopravce: Dopravní podnik města Brna, kurz 05706. |
www.jrbrno.cz 28.03.2024 12.30 Toto nejsou oficiální stránky dopravců. @