tramvaj 6 | ||||
---|---|---|---|---|
linka | čas | zastávky | zóna | |
6 | odjezd 16.10 | Starý Lískovec | 101 | |
❘ | 16.10 | Dunajská | x 101 | |
❘ | 16.11 | Karpatská | x 101 | |
❘ | 16.13 | Osová | 101 | |
❘ | 16.14 | Švermova | 101 | |
❘ | 16.15 | Běloruská | 101 | |
❘ | × 16.16 | Krematorium | z 101 | |
❘ | 16.19 | Celní | 100 | |
❘ | 16.20 | Nemocnice Milosrdných bratří | x 100 | |
❘ | 16.22 | Poříčí | x 100 | |
❘ | 16.24 | Mendlovo náměstí (tram ◂ ▸ Česká) | 100 | |
❘ | 16.26 | Nemocnice u svaté Anny | x 100 | |
❘ | 16.27 | Šilingrovo náměstí (Pekařská) | 100 | |
❘ | 16.31 | Česká (Joštova) | 100 | |
❘ | 16.32 | Moravské náměstí (◂ ▸ Královo Pole) | 100 | |
❘ | 16.34 | Antonínská | 100 | |
❘ | 16.35 | Pionýrská | 100 | |
❘ | 16.37 | Hrnčířská | 100 | |
❘ | 16.38 | Šumavská | x 100 | |
❘ | 16.39 | Kartouzská | x 100 | |
❘ | 16.40 | Jungmannova | x 100 | |
❘ | 16.41 | Husitská (Palackého) | 101 | |
❘ | 16.43 | Semilasso (Palackého z centra) | 101 | |
❘ | příjezd 16.45 | Královo Pole, nádraží (Budovcova) | 101 | |
Jede v pracovních dnech v období školní výuky Vozidlo: nízkopodlažní tramvaj, 13T, obsaditelnost 190 osob. Dopravce: Dopravní podnik města Brna, kurz 00616. |
www.jrbrno.cz 23.04.2024 23.41 Toto nejsou oficiální stránky dopravců. @