autobus 68 / 68 | ||||
---|---|---|---|---|
linka | čas | zastávky | zóna | |
68 | odjezd 17.57 | Masarykova čtvrť, Náměstí Míru | 100 | |
❘ | × 17.58 | Kounicovy koleje | z 100 | |
❘ | 17.59 | Tábor (Veveří) | 100 | |
❘ | 18.01 | Klusáčkova | 100 | |
❘ | × 18.03 | Charvatská | z 100 | |
❘ | × 18.05 | Kartouzská | x 100 | |
❘ | × 18.06 | Šumavská | x 100 | |
❘ | × 18.07 | Šelepova | z 100 | |
❘ | 18.08 | Klusáčkova | 100 | |
❘ | 18.11 | Tábor (Veveří) | 100 | |
❘ | × 18.12 | Kounicovy koleje | z 100 | |
❘ | × 18.13 | Tichého | z 100 | |
❘ | příjezd 18.15 | Masarykova čtvrť, Náměstí Míru | 100 | |
Jede v nepracovních dnech Vozidlo: nízkopodlažní autobus, midiLF, obsaditelnost 35 osob. Dopravce: Dopravní podnik města Brna, kurz 06804. |
www.jrbrno.cz 21.05.2024 17.22 Toto nejsou oficiální stránky dopravců. @