autobus 43 | ||||
---|---|---|---|---|
linka | čas | zastávky | zóna | |
43 | odjezd 5.28 | Soběšice, Klarisky (smyčka) | 101 | |
❘ | × 5.29 | Na Kovárně | z 101 | |
❘ | × 5.30 | Dohnalova | z 101 | |
❘ | × 5.31 | Útěchovská | z 101 | |
❘ | × 5.32 | Myslivecký stadion | z 101 | |
❘ | × 5.33 | Hamerláky | z 101 | |
❘ | × 5.34 | Sadová | z 101 | |
❘ | × 5.35 | Moskalykova | z 101 | |
❘ | × 5.36 | Högrova | z 101 | |
❘ | × 5.38 | Mojmírovo náměstí | z 101 | |
❘ | příjezd 5.40 | Královo Pole, nádraží (pod mostem) | 101 | |
Jede v pracovních dnech v období školní výuky Vozidlo: nízkopodlažní autobus, soloLF, obsaditelnost 100 osob. Dopravce: Dopravní podnik města Brna, kurz 04302. |
www.jrbrno.cz 28.03.2024 15.39 Toto nejsou oficiální stránky dopravců. @