autobus 67 | ||||
---|---|---|---|---|
linka | čas | zastávky | zóna | |
67 | odjezd 16.36 | Dolní Heršpice, Avion shopping park | 101 | |
❘ | × 16.37 | Ikea | z 101 | |
❘ | × 16.38 | Electroworld | z 101 | |
❘ | × 16.42 | Hněvkovského | z 101 | |
❘ | × 16.43 | Sazenice | z 101 | |
❘ | × 16.45 | Mariánské náměstí (Svatopetrská) | z 101 | |
❘ | 16.46 | Konopná | x 100 | |
❘ | × 16.48 | Škrobárenská | z 100 | |
❘ | × 16.49 | Hladíkova (Masná × Škrobárenská) | z 100 | |
❘ | 16.51 | Masná (Křenová) | x 100 | |
❘ | 16.52 | Vlhká | x 100 | |
❘ | 16.54 | Hlavní nádraží (spojka u Grandu) | 100 | |
❘ | 16.56 | Malinovského náměstí (Rooseveltova) | 100 | |
❘ | × 16.56 | Janáčkovo divadlo | z 100 | |
❘ | 16.57 | Moravské náměstí (◂ ▸ Černá Pole) | 100 | |
❘ | 17.00 | Náměstí 28. října | x 100 | |
❘ | × 17.01 | Schodová | z 100 | |
❘ | 17.02 | Zimní stadion | x 100 | |
❘ | × 17.04 | Sportovní | z 100 | |
❘ | 17.08 | Nákupní centrum Královo Pole | 100 | |
❘ | × 17.09 | Reissigova | z 100 | |
❘ | 17.11 | Štefánikova | x 100 | |
❘ | × 17.13 | Charvatská | z 100 | |
❘ | × 17.14 | Slovanské náměstí (Chodská) | z 101 | |
❘ | × 17.15 | Slovanské náměstí (ZŠ) | z 101 | |
❘ | 17.16 | Skácelova | 101 | |
❘ | × 17.18 | Záhřebská | z 101 | |
❘ | 17.19 | Přívrat (Královopolská) | 101 | |
❘ | 17.21 | Rosického náměstí | x 101 | |
❘ | × 17.22 | Štursova | z 101 | |
❘ | × 17.23 | Hlavní | z 101 | |
❘ | 17.24 | Vozovna Komín (na mostě) | x 101 | |
❘ | × 17.25 | Jundrovský most | z 101 | |
❘ | 17.26 | Optátova | x 101 | |
❘ | × 17.27 | Nálepkova | z 101 | |
❘ | příjezd 17.29 | Jundrov | 101 | |
Jede v pracovních dnech v období školní výuky Vozidlo: nízkopodlažní autobus, soloLF, obsaditelnost 100 osob. Dopravce: Dopravní podnik města Brna, kurz 06403. |
www.jrbrno.cz 28.03.2024 14.42 Toto nejsou oficiální stránky dopravců. @