tramvaj 1 / 9 | ||||
---|---|---|---|---|
linka | čas | zastávky | zóna | |
1 | odjezd 8.26 | Pisárky, Lipová | x 100 | |
❘ | × 8.27 | Výstaviště, vstup G2 | z 100 | |
❘ | × 8.28 | Výstaviště, hlavní vstup | x 100 | |
❘ | 8.30 | Mendlovo náměstí (tram ◂ ▸ Pisárky) | 100 | |
❘ | × 8.32 | Václavská | x 100 | |
❘ | × 8.33 | Hybešova | x 100 | |
❘ | 8.36 | Nové sady (kolej 2) | 100 | |
9 | 8.37 | Hlavní nádraží (Masarykova / Josefská) | 100 | |
❘ | 8.38 | Zelný trh | 100 | |
❘ | 8.40 | Náměstí Svobody | 100 | |
❘ | 8.42 | Česká (před kostelem) | 100 | |
❘ | 8.43 | Moravské náměstí (◂ ▸ Černá Pole) | 100 | |
❘ | 8.44 | Náměstí 28. října | 100 | |
❘ | 8.45 | Dětská nemocnice | 100 | |
❘ | 8.47 | Jugoslávská (◂ ▸ Lesná) | 100 | |
❘ | × 8.48 | Tomanova | z 100 | |
❘ | × 8.49 | Zemědělská | x 100 | |
❘ | × 8.50 | Lesnická | x 100 | |
❘ | × 8.51 | Bieblova | x 100 | |
❘ | × 8.52 | Fügnerova | x 100 | |
❘ | 8.53 | Halasovo náměstí | 101 | |
❘ | příjezd 8.55 | Lesná, Čertova rokle | 101 | |
Jede v nepracovních dnech Vozidlo: tramvaj, T3+T3/T6+T6, obsaditelnost 220 osob. Dopravce: Dopravní podnik města Brna, kurz 00901. |
www.jrbrno.cz 29.03.2024 07.55 Toto nejsou oficiální stránky dopravců. @