tramvaj 12 | ||||
---|---|---|---|---|
linka | čas | zastávky | zóna | |
12 | odjezd 16.19 | Komárov | 101 | |
❘ | 16.20 | Konopná | x 100 | |
❘ | × 16.21 | Železniční | z 100 | |
❘ | 16.22 | Autobusové nádraží (Plotní) | x 100 | |
❘ | 16.24 | Úzká (Dornych) | 100 | |
❘ | 16.27 | Hlavní nádraží (kolej 3) | 100 | |
❘ | 16.28 | Nové sady (kolej 1) | 100 | |
❘ | 16.29 | Šilingrovo náměstí (Husova) | 100 | |
❘ | 16.33 | Česká (Česká) | 100 | |
❘ | 16.34 | Grohova | 100 | |
❘ | 16.36 | Konečného náměstí | 100 | |
❘ | 16.38 | Nerudova | x 100 | |
❘ | 16.40 | Klusáčkova | 100 | |
❘ | 16.41 | Tererova | x 100 | |
❘ | 16.42 | Dobrovského | x 100 | |
❘ | 16.44 | Skácelova | 101 | |
❘ | 16.45 | Červinkova | x 101 | |
❘ | 16.46 | Technické muzeum | x 101 | |
❘ | příjezd 16.48 | Technologický park | 101 | |
Jede v pracovních dnech v období školní výuky Vozidlo: nízkopodlažní tramvaj, LF2+LF, obsaditelnost 270 osob. Dopravce: Dopravní podnik města Brna, kurz 01205. |
www.jrbrno.cz 29.03.2024 13.34 Toto nejsou oficiální stránky dopravců. @