autobus 67 | ||||
---|---|---|---|---|
linka | čas | zastávky | zóna | |
67 | odjezd 19.02 | Dolní Heršpice, Avion shopping park | 101 | |
❘ | × 19.03 | Ikea | z 101 | |
❘ | × 19.04 | Electroworld | z 101 | |
❘ | × 19.08 | Hněvkovského | z 101 | |
❘ | × 19.09 | Sazenice | z 101 | |
❘ | × 19.10 | Mariánské náměstí (Svatopetrská) | z 101 | |
❘ | × 19.11 | Konopná | x 100 | |
❘ | × 19.12 | Škrobárenská | z 100 | |
❘ | × 19.13 | Hladíkova (Masná × Škrobárenská) | z 100 | |
❘ | × 19.15 | Masná (Křenová) | x 100 | |
❘ | × 19.16 | Vlhká | x 100 | |
❘ | příjezd 19.18 | Hlavní nádraží (u viaduktu) | 100 | |
Jede v nepracovních dnech Vozidlo: nízkopodlažní autobus, soloLF, obsaditelnost 100 osob. Dopravce: Dopravní podnik města Brna, kurz 06719. |
www.jrbrno.cz 30.04.2024 02.23 Toto nejsou oficiální stránky dopravců. @