autobus 57 | ||||
---|---|---|---|---|
linka | čas | zastávky | zóna | |
57 | odjezd 18.43 | Vinohrady, Pálavské náměstí | x 101 | |
❘ | 18.44 | Bzenecká | 101 | |
❘ | × 18.45 | Prušánecká | z 101 | |
❘ | × 18.46 | Vlčnovská | z 101 | |
❘ | × 18.47 | Akátky | z 100 | |
❘ | × 18.48 | Údolíček | z 100 | |
❘ | × 18.50 | Židenice, kasárna | z 100 | |
❘ | 18.52 | Tomkovo náměstí (Provazníkova) | 100 | |
❘ | × 18.54 | Merhautova | x 100 | |
❘ | 18.55 | Štefánikova čtvrť | 100 | |
❘ | × 18.55 | Lesná, nádraží (Kohoutova) | x 101 | |
❘ | ❘ | Poliklinika Lesná | x 101 | |
❘ | 18.58 | Halasovo náměstí | 101 | |
❘ | × 18.59 | Slavíčkova | x 101 | |
❘ | × 19.00 | Fillova | z 101 | |
❘ | × 19.01 | Loosova | x 101 | |
❘ | 19.02 | Haškova | 101 | |
❘ | × 19.03 | Kupkova | z 101 | |
❘ | × 19.04 | U Rozvodny | z 101 | |
❘ | × 19.05 | Panská lícha | z 101 | |
❘ | × 19.06 | Štěpánkova | z 101 | |
❘ | × 19.07 | Rozárka | z 101 | |
❘ | × 19.08 | Klarisky | x 101 | |
❘ | × 19.08 | Malinová | z 101 | |
❘ | × 19.09 | Lesní školka | z 101 | |
❘ | × 19.10 | U Jezírka | z 101 | |
❘ | × 19.11 | U Buku | z 101 | |
❘ | × 19.13 | Rozcestí | z 101 | |
❘ | × 19.15 | Útěchov (Včelařská) | z 101 | |
❘ | × 19.18 | Vranov, hřbitov | z 310 | |
❘ | × 19.19 | Vranov, myslivna | z 310 | |
❘ | × 19.20 | Vranov, křižovatka | z 310 | |
❘ | příjezd 19.21 | Vranov, smyčka | 310 | |
Jede v nepracovních dnech Vozidlo: nízkopodlažní autobus, soloLF, obsaditelnost 100 osob. Dopravce: Dopravní podnik města Brna, kurz 05706. |
www.jrbrno.cz 29.03.2024 16.19 Toto nejsou oficiální stránky dopravců. @