autobus 64 | ||||
---|---|---|---|---|
linka | čas | zastávky | zóna | |
64 | odjezd 17.32 | Chrlice, smyčka | z 101 | |
❘ | × 17.33 | Chrlice, nádraží | x 101 | |
❘ | × 17.34 | Chrlické náměstí | x 101 | |
❘ | × 17.35 | V Rejích | z 101 | |
❘ | × 17.36 | Holásky | z 101 | |
❘ | × 17.37 | V Aleji | z 101 | |
❘ | × 17.38 | Prodloužená | z 101 | |
❘ | × 17.40 | Popelova | z 101 | |
❘ | × 17.41 | Ráječek | z 101 | |
❘ | × 17.43 | Hněvkovského | z 101 | |
❘ | × 17.44 | Sazenice | z 101 | |
❘ | × 17.45 | Mariánské náměstí (Svatopetrská) | z 101 | |
❘ | × 17.46 | Konopná | x 100 | |
❘ | × 17.47 | Škrobárenská | z 100 | |
❘ | × 17.48 | Hladíkova (Masná × Škrobárenská) | z 100 | |
❘ | × 17.50 | Masná (Zderadův sloup) | x 100 | |
❘ | × 17.52 | Životského | x 100 | |
❘ | × 17.53 | Geislerova | x 100 | |
❘ | × 17.54 | Buzkova | x 100 | |
❘ | × 17.55 | Mošnova | z 100 | |
❘ | × 17.56 | Jílkova | z 100 | |
❘ | × 17.57 | Uzavřená | z 100 | |
❘ | × 17.57 | Tomáškova | z 100 | |
❘ | × 17.59 | Kuldova (▸ Brno-Židenice) | x 100 | |
❘ | 18.01 | Stará osada | 100 | |
❘ | × 18.02 | Židenice, kasárna | z 100 | |
❘ | × 18.03 | Podsednická | z 100 | |
❘ | × 18.03 | Kulkova | z 100 | |
❘ | × 18.05 | Zimní I | z 100 | |
❘ | × 18.06 | Zimní II | z 100 | |
❘ | × 18.07 | Depo ČD | z 100 | |
❘ | × 18.07 | Železniční stavitelství | z 100 | |
❘ | × 18.08 | Jarní | z 100 | |
❘ | × 18.08 | Podzimní | z 100 | |
❘ | příjezd 18.10 | Maloměřice, Červený písek | 100 | |
Jede v nepracovních dnech Vozidlo: nízkopodlažní autobus, soloLF, obsaditelnost 100 osob. Dopravce: Dopravní podnik města Brna, kurz 06403. |
www.jrbrno.cz 27.04.2024 09.10 Toto nejsou oficiální stránky dopravců. @