autobus E50 | ||||
---|---|---|---|---|
linka | čas | zastávky | zóna | |
E50 | odjezd 15.17 | Areál Slatina | z 101 | |
❘ | × 15.17 | Černovická terasa II | z 101 | |
❘ | × 15.18 | Černovická terasa I | z 101 | |
❘ | × 15.20 | Ericha Roučky | z 101 | |
❘ | × 15.21 | Vlastimila Pecha | z 101 | |
❘ | × 15.22 | Těžební | z 101 | |
❘ | ❘ | Olomoucká, u školy | z 101 | |
❘ | ❘ | Mírová | z 101 | |
❘ | ❘ | Černovická | z 101 | |
❘ | × 15.28 | Mariánské náměstí (Černovická) | z 101 | |
❘ | 15.30 | Komárov (Kšírova, u tramvaje) | 101 | |
❘ | ❘ | Kšírova | z 101 | |
❘ | 15.32 | Horní Heršpice | x 101 | |
❘ | ❘ | Košuličova | z 101 | |
❘ | ❘ | Pražákova | z 101 | |
❘ | 15.35 | Bohunická | x 101 | |
❘ | ❘ | Traťová | z 101 | |
❘ | ❘ | Gruzínská | z 101 | |
❘ | ❘ | Ukrajinská | 101 | |
❘ | 15.38 | Běloruská | 101 | |
❘ | 15.39 | Humenná | x 101 | |
❘ | ❘ | Svah | z 101 | |
❘ | × 15.41 | Čermákova | z 101 | |
❘ | ❘ | Točná | z 101 | |
❘ | ❘ | U Hřiště | z 101 | |
❘ | 15.43 | Dunajská | x 101 | |
❘ | ❘ | Starý Lískovec, smyčka | 101 | |
❘ | 15.47 | Jírovcova | x 101 | |
❘ | ❘ | Pavlovská | z 101 | |
❘ | ❘ | Talichova | z 101 | |
❘ | ❘ | Bellova | z 101 | |
❘ | 15.50 | Kohoutovice, hájenka | 101 | |
❘ | ❘ | Stará dálnice | z 101 | |
❘ | × 15.54 | Štouračova | z 101 | |
❘ | × 15.57 | Ondrouškova | z 101 | |
❘ | 15.59 | Ečerova | 101 | |
❘ | × 16.00 | Ruda | z 101 | |
❘ | × 16.02 | Kamechy | z 101 | |
❘ | × 16.03 | Chvalovka | z 101 | |
❘ | × 16.04 | Kavčí | z 101 | |
❘ | příjezd 16.05 | Bystrc, Říčanská | z 101 | |
Jede v pracovních dnech v období školní výuky Vozidlo: nízkopodlažní autobus, kloubLF, obsaditelnost 150 osob. Dopravce: Dopravní podnik města Brna, kurz 05028. |
www.jrbrno.cz 27.04.2024 09.04 Toto nejsou oficiální stránky dopravců. @