tramvaj 11 | ||||
---|---|---|---|---|
linka | čas | zastávky | zóna | |
11 | odjezd 16.17 | Mendlovo náměstí (tram smyčka) | 100 | |
❘ | 16.19 | Nemocnice u svaté Anny | x 100 | |
❘ | 16.20 | Šilingrovo náměstí (Pekařská) | 100 | |
❘ | 16.24 | Česká (Joštova) | 100 | |
❘ | 16.25 | Moravské náměstí (◂ ▸ Černá Pole) | 100 | |
❘ | 16.26 | Náměstí 28. října | 100 | |
❘ | 16.28 | Dětská nemocnice | 100 | |
❘ | 16.30 | Jugoslávská (◂ ▸ Lesná) | 100 | |
❘ | × 16.31 | Tomanova | z 100 | |
❘ | 16.32 | Zemědělská | x 100 | |
❘ | 16.33 | Lesnická | x 100 | |
❘ | 16.34 | Bieblova | x 100 | |
❘ | 16.35 | Fügnerova | x 100 | |
❘ | 16.36 | Halasovo náměstí | 101 | |
❘ | příjezd 16.38 | Lesná, Čertova rokle | 101 | |
Jede v pracovních dnech v období školní výuky Vozidlo: nízkopodlažní tramvaj, Anitra/LF2, obsaditelnost 160 osob. Dopravce: Dopravní podnik města Brna, kurz 01101. |
www.jrbrno.cz 29.03.2024 15.58 Toto nejsou oficiální stránky dopravců. @