autobus 46 | ||||
---|---|---|---|---|
linka | čas | zastávky | zóna | |
46 | odjezd 14.34 | Černá Pole, Erbenova | 100 | |
❘ | 14.35 | Zemědělská (Lesnická) | x 100 | |
❘ | 14.36 | Lesnická | x 100 | |
❘ | × 14.37 | Bieblova | z 100 | |
❘ | × 14.38 | Fügnerova | z 100 | |
❘ | 14.40 | Poliklinika Lesná | x 101 | |
❘ | 14.41 | Heleny Malířové | x 101 | |
❘ | × 14.42 | Arbesova | z 101 | |
❘ | 14.43 | Blažkova | x 101 | |
❘ | × 14.44 | Brechtova | z 101 | |
❘ | příjezd 14.45 | Lesná, Haškova | 101 | |
Jede v pracovních dnech v období školní výuky Vozidlo: nízkopodlažní autobus, soloLF, obsaditelnost 100 osob. Dopravce: Dopravní podnik města Brna, kurz 04602. |
www.jrbrno.cz 29.03.2024 01.54 Toto nejsou oficiální stránky dopravců. @