autobus 43 | ||||
---|---|---|---|---|
linka | čas | zastávky | zóna | |
43 | odjezd 10.13 | Královo Pole, nádraží (pod mostem) | 101 | |
❘ | × 10.15 | Mojmírovo náměstí | z 101 | |
❘ | × 10.17 | Högrova | z 101 | |
❘ | × 10.18 | Moskalykova | z 101 | |
❘ | × 10.19 | Sadová | z 101 | |
❘ | × 10.20 | Hamerláky | z 101 | |
❘ | × 10.21 | Myslivecký stadion | z 101 | |
❘ | × 10.22 | Útěchovská | z 101 | |
❘ | × 10.23 | Dohnalova | z 101 | |
❘ | × 10.23 | Na Kovárně | z 101 | |
❘ | × 10.24 | Rozárka | z 101 | |
❘ | příjezd 10.25 | Soběšice, Klarisky (smyčka) | 101 | |
Jede v nepracovních dnech Vozidlo: nízkopodlažní autobus, soloLF, obsaditelnost 100 osob. Dopravce: Dopravní podnik města Brna, kurz 04306. |
www.jrbrno.cz 27.04.2024 18.51 Toto nejsou oficiální stránky dopravců. @