tramvaj 8 / 1 | ||||
---|---|---|---|---|
linka | čas | zastávky | zóna | |
8 | odjezd 16.58 | Líšeň, Mifkova | 101 | |
❘ | 16.59 | Jírova (podzemní) | 101 | |
❘ | 17.00 | Kotlanova | x 101 | |
❘ | 17.01 | Masarova | x 101 | |
❘ | 17.03 | Novolíšeňská | 101 | |
❘ | × 17.04 | Líšeňská | z 101 | |
❘ | × 17.04 | Bílá hora | z 101 | |
❘ | 17.05 | Bělohorská | x 101 | |
❘ | 17.07 | Krásného | x 100 | |
❘ | × 17.08 | Židovský hřbitov | z 100 | |
❘ | 17.09 | Geislerova | x 100 | |
❘ | 17.11 | Životského | x 100 | |
❘ | 17.13 | Masná (Křenová) | x 100 | |
❘ | 17.14 | Vlhká | x 100 | |
1 | 17.16 | Hlavní nádraží (spojka u Grandu) | 100 | |
❘ | 17.18 | Malinovského náměstí (Rooseveltova) | 100 | |
❘ | 17.20 | Moravské náměstí (◂ ▸ Královo Pole) | 100 | |
❘ | 17.22 | Antonínská | 100 | |
❘ | 17.23 | Pionýrská | 100 | |
❘ | 17.25 | Hrnčířská | 100 | |
❘ | 17.26 | Šumavská | x 100 | |
❘ | 17.27 | Kartouzská | x 100 | |
❘ | 17.28 | Jungmannova | x 100 | |
❘ | 17.29 | Husitská (Palackého) | 101 | |
❘ | 17.31 | Semilasso (Palackého z centra) | 101 | |
❘ | 17.32 | Tylova | x 101 | |
❘ | příjezd 17.34 | Vozovna Medlánky | z 101 | |
Jede v pracovních dnech v období školní výuky Vozidlo: nízkopodlažní tramvaj, KT8, obsaditelnost 230 osob. Dopravce: Dopravní podnik města Brna, kurz 00832. |
www.jrbrno.cz 29.03.2024 16.28 Toto nejsou oficiální stránky dopravců. @