tramvaj 12 | ||||
---|---|---|---|---|
linka | čas | zastávky | zóna | |
12 | odjezd 11.40 | Komárov | 101 | |
❘ | × 11.40 | Konopná | x 100 | |
❘ | × 11.41 | Železniční | z 100 | |
❘ | × 11.42 | Autobusové nádraží (Plotní) | x 100 | |
❘ | 11.44 | Úzká (Dornych) | 100 | |
❘ | 11.47 | Hlavní nádraží (kolej 3) | 100 | |
❘ | 11.48 | Nové sady (kolej 1) | 100 | |
❘ | 11.49 | Šilingrovo náměstí (Husova) | 100 | |
❘ | 11.53 | Česká (Česká) | 100 | |
❘ | 11.54 | Grohova | 100 | |
❘ | 11.56 | Konečného náměstí | 100 | |
❘ | × 11.58 | Nerudova | x 100 | |
❘ | 12.00 | Klusáčkova | 100 | |
❘ | × 12.01 | Tererova | x 100 | |
❘ | × 12.02 | Dobrovského | x 100 | |
❘ | 12.04 | Skácelova | 101 | |
❘ | × 12.05 | Červinkova | x 101 | |
❘ | × 12.06 | Technické muzeum | x 101 | |
❘ | příjezd 12.08 | Technologický park | 101 | |
Jede poslední nepracovní den (neděle) před pracovním dnem v období univerzitní výuky Vozidlo: nízkopodlažní tramvaj, 13T, obsaditelnost 190 osob. Dopravce: Dopravní podnik města Brna, kurz 01214. |
www.jrbrno.cz 24.04.2024 12.56 Toto nejsou oficiální stránky dopravců. @