autobus 77 | ||||
---|---|---|---|---|
linka | čas | zastávky | zóna | |
77 | odjezd 22.10 | Areál Slatina | z 101 | |
❘ | × 22.10 | Černovická terasa II | z 101 | |
❘ | × 22.11 | Černovická terasa I | z 101 | |
❘ | × 22.13 | Ericha Roučky | z 101 | |
❘ | × 22.14 | Vlastimila Pecha | z 101 | |
❘ | × 22.15 | Těžební | z 101 | |
❘ | × 22.16 | Olomoucká, u školy | z 101 | |
❘ | × 22.17 | Spáčilova | x 100 | |
❘ | × 22.19 | Tržní (Hladíkova) | x 100 | |
❘ | × 22.19 | Hladíkova (Zvonařka, hlavní) | z 100 | |
❘ | × 22.21 | Autobusové nádraží (Zvonařka) | z 100 | |
❘ | příjezd 22.23 | Úzká (u Tesca) | 100 | |
Jede v pracovních dnech v období školních prázdnin Vozidlo: nízkopodlažní autobus, kloubLF, obsaditelnost 150 osob. Dopravce: Dopravní podnik města Brna, kurz 08403. |
www.jrbrno.cz 27.04.2024 08.58 Toto nejsou oficiální stránky dopravců. @