autobus 57 | ||||
---|---|---|---|---|
linka | čas | zastávky | zóna | |
57 | odjezd 19.03 | Vinohrady, Pálavské náměstí | x 101 | |
❘ | 19.04 | Bzenecká | 101 | |
❘ | × 19.05 | Prušánecká | z 101 | |
❘ | × 19.06 | Vlčnovská | z 101 | |
❘ | × 19.07 | Akátky | z 100 | |
❘ | × 19.08 | Údolíček | z 100 | |
❘ | × 19.10 | Židenice, kasárna | z 100 | |
❘ | 19.12 | Tomkovo náměstí (Provazníkova) | 100 | |
❘ | × 19.14 | Merhautova | x 100 | |
❘ | 19.15 | Štefánikova čtvrť | 100 | |
❘ | × 19.15 | Lesná, nádraží (Kohoutova) | x 101 | |
❘ | ❘ | Poliklinika Lesná | x 101 | |
❘ | 19.18 | Halasovo náměstí | 101 | |
❘ | × 19.19 | Slavíčkova | x 101 | |
❘ | × 19.20 | Fillova | z 101 | |
❘ | × 19.21 | Loosova | x 101 | |
❘ | 19.22 | Haškova | 101 | |
❘ | × 19.23 | Kupkova | z 101 | |
❘ | × 19.24 | U Rozvodny | z 101 | |
❘ | × 19.25 | Panská lícha | z 101 | |
❘ | × 19.26 | Štěpánkova | z 101 | |
❘ | × 19.27 | Rozárka | z 101 | |
❘ | příjezd 19.28 | Soběšice, Klarisky (smyčka) | 101 | |
Jede v nepracovních dnech Vozidlo: nízkopodlažní autobus, soloLF, obsaditelnost 100 osob. Dopravce: Dopravní podnik města Brna, kurz 05707. |
www.jrbrno.cz 28.03.2024 16.41 Toto nejsou oficiální stránky dopravců. @