autobus 68 / 68 | ||||
---|---|---|---|---|
linka | čas | zastávky | zóna | |
68 | odjezd 19.57 | Masarykova čtvrť, Náměstí Míru | 100 | |
❘ | × 19.58 | Kounicovy koleje | z 100 | |
❘ | 19.59 | Tábor (Veveří) | 100 | |
❘ | 20.01 | Klusáčkova | 100 | |
❘ | × 20.03 | Charvatská | z 100 | |
❘ | × 20.05 | Kartouzská | x 100 | |
❘ | × 20.06 | Šumavská | x 100 | |
❘ | × 20.07 | Šelepova | z 100 | |
❘ | 20.08 | Klusáčkova | 100 | |
❘ | 20.11 | Tábor (Veveří) | 100 | |
❘ | × 20.12 | Kounicovy koleje | z 100 | |
❘ | × 20.13 | Tichého | z 100 | |
❘ | příjezd 20.15 | Masarykova čtvrť, Náměstí Míru | 100 | |
Jede v nepracovních dnech Vozidlo: nízkopodlažní autobus, midiLF, obsaditelnost 35 osob. Dopravce: Dopravní podnik města Brna, kurz 06804. |
www.jrbrno.cz 21.05.2024 19.30 Toto nejsou oficiální stránky dopravců. @