tramvaj 1 / 7 | ||||
---|---|---|---|---|
linka | čas | zastávky | zóna | |
6 | odjezd 4.37 | Pisárky, Lipová | x 100 | |
❘ | × 4.38 | Výstaviště, vstup G2 | z 100 | |
❘ | × 4.39 | Výstaviště, hlavní vstup | x 100 | |
❘ | 4.41 | Mendlovo náměstí (tram ◂ ▸ Pisárky) | 100 | |
7 | × 4.43 | Poříčí | x 100 | |
❘ | × 4.44 | Nemocnice Milosrdných bratří | x 100 | |
❘ | 4.46 | Celní | 100 | |
❘ | × 4.48 | Krematorium | z 101 | |
❘ | 4.49 | Běloruská | 101 | |
❘ | 4.50 | Švermova | 101 | |
❘ | 4.51 | Osová | 101 | |
❘ | × 4.52 | Karpatská | x 101 | |
❘ | × 4.53 | Dunajská | x 101 | |
❘ | příjezd 4.55 | Starý Lískovec | 101 | |
Jede v pracovních dnech v období školní výuky Vozidlo: nízkopodlažní tramvaj, EVO2, obsaditelnost 160 osob. Dopravce: Dopravní podnik města Brna, kurz 00701. |
www.jrbrno.cz 28.03.2024 15.20 Toto nejsou oficiální stránky dopravců. @