tramvaj 4 / 5 / 1 | ||||
---|---|---|---|---|
linka | čas | zastávky | zóna | |
4 | odjezd 17.06 | Masarykova čtvrť, Náměstí Míru | 100 | |
❘ | × 17.06 | Heinrichova | z 100 | |
❘ | 17.08 | Všetičkova | x 100 | |
❘ | 17.09 | Úvoz (Údolní) | 100 | |
❘ | 17.10 | Obilní trh | x 100 | |
5 | 17.12 | Komenského náměstí | 100 | |
❘ | 17.15 | Šilingrovo náměstí (Pekařská) | 100 | |
❘ | 17.16 | Nemocnice u svaté Anny | x 100 | |
1 | 17.19 | Mendlovo náměstí (tram ◂ ▸ Pisárky) | 100 | |
❘ | 17.21 | Výstaviště, hlavní vstup | x 100 | |
❘ | × 17.22 | Výstaviště, vstup G2 | z 100 | |
❘ | příjezd 17.23 | Pisárky, Lipová | x 100 | |
Jede v pracovních dnech v období školní výuky Vozidlo: nízkopodlažní tramvaj, EVO2, obsaditelnost 160 osob. Dopravce: Dopravní podnik města Brna, kurz 00427. |
www.jrbrno.cz 28.03.2024 10.01 Toto nejsou oficiální stránky dopravců. @