autobus 403 / 402 | ||||
---|---|---|---|---|
linka | čas | zastávky | zóna | |
403 | odjezd 14.59 | Omice, samoobsluha | 410 | |
❘ | 15.00 | Omice, sokolovna | 410 | |
❘ | 15.03 | Troubsko, Lísek | 410 | |
402 | 15.07 | Popůvky, Náves | 410 | |
❘ | 15.08 | Popůvky, Vintrovna | x 410 | |
❘ | × 15.10 | Troubsko, Veselka | z 410 | |
❘ | × 15.11 | Troubsko, Kovopodnik | z 410 | |
❘ | × 15.12 | Tranzitní plynovod | z 101 | |
❘ | × 15.13 | Pražská | z 101 | |
❘ | × 15.14 | Skalní | z 101 | |
❘ | × 15.15 | Jemelkova | z 101 | |
❘ | × 15.16 | Svážná | z 101 | |
❘ | příjezd 15.19 | Nemocnice Bohunice | 101 | |
Jede v pracovních dnech Vozidlo: nízkopodlažní autobus, solo2dLF, obsaditelnost 100 osob. Dopravce: BDS-BUS, kurz 41002. |
www.jrbrno.cz 28.03.2024 20.44 Toto nejsou oficiální stránky dopravců. @