tramvaj 1 / 6 | ||||
---|---|---|---|---|
linka | čas | zastávky | zóna | |
1 | odjezd 5.54 | Pisárky, Lipová | x 100 | |
❘ | × 5.55 | Výstaviště, vstup G2 | z 100 | |
❘ | × 5.56 | Výstaviště, hlavní vstup | x 100 | |
6 | 5.58 | Mendlovo náměstí (tram ◂ ▸ Česká) | 100 | |
❘ | × 6.00 | Nemocnice u svaté Anny | x 100 | |
❘ | 6.01 | Šilingrovo náměstí (Pekařská) | 100 | |
❘ | 6.04 | Česká (Joštova) | 100 | |
❘ | 6.05 | Moravské náměstí (◂ ▸ Královo Pole) | 100 | |
❘ | 6.06 | Antonínská | 100 | |
❘ | 6.07 | Pionýrská | 100 | |
❘ | 6.08 | Hrnčířská | 100 | |
❘ | × 6.09 | Šumavská | x 100 | |
❘ | × 6.10 | Kartouzská | x 100 | |
❘ | × 6.11 | Jungmannova | x 100 | |
❘ | 6.12 | Husitská (Palackého) | 101 | |
❘ | 6.14 | Semilasso (Palackého z centra) | 101 | |
❘ | příjezd 6.16 | Královo Pole, nádraží (Budovcova) | 101 | |
Jede v nepracovních dnech Vozidlo: nízkopodlažní tramvaj, LF2+LF, obsaditelnost 270 osob. Dopravce: Dopravní podnik města Brna, kurz 00119. |
www.jrbrno.cz 29.03.2024 10.23 Toto nejsou oficiální stránky dopravců. @